Pop Remix
2013. június 23., vasárnap
Szünet
Tudom ,hogy egész gyatrán áll a látogatottság és mostanában időm sincs a történetre, ezért szólok annak a kis rétegű olvasóknak ,hogy egyelőre szünetet rendelek el, míg nem érek rá az új fejezetre. :/
2013. március 30., szombat
Megjött az újabb fejezet
Sziasztok!
Megjött a következő fejezet. Remélem tetszik, és jó böngészést az oldalon.
Továbbá bocsánatot kérek a csiga lassú részek hozásáért.
Boldog húsvéti ünnepeket!:)
2013. február 10., vasárnap
Késéssel, de megjött
Sziasztok!
Sajnos késéssel tudott csak elkészülni a 2.fejezet. Tudom ,hogy igénytelen vagyok, amiért váratlak titeket. Na, de a várva várt részt megtalálhatjátok a fejezeteknél.
Egyúttal a Szereplők menüt is létrehoztam.
Sajnos késéssel tudott csak elkészülni a 2.fejezet. Tudom ,hogy igénytelen vagyok, amiért váratlak titeket. Na, de a várva várt részt megtalálhatjátok a fejezeteknél.
Egyúttal a Szereplők menüt is létrehoztam.
2012. december 21., péntek
Felkerült az 1.fejezet
Megérkezett az 1.fejezet, gondolom, remélem, hogy idővel nő a nézettség, még csak most fogtam hozzá, ha pedig tetszik a történet akkor nyugodtan írhatok a fejezetekhez.
1.fejezet
1.fejezet
2012. december 2., vasárnap
Felkerült az Előszó
Hosszadalmas idő után ugyan csak egy maréknyi előzetessel szolgálhattok. Az első fejezetek megnyilvánulása december. 24-től várható, addig egy Előszóval elégedjünk meg.
U.i:Ha valaki nem tudja merre találj,a akkor itt a link.
U.i:Ha valaki nem tudja merre találj,a akkor itt a link.
2012. október 21., vasárnap
Főoldal
Főoldal
Szia kedves idegen!
Minden bizonnyal,aki megfigyelte én a recovery-dorothee.blogspot.com nevű blognak vagyok az írója.
Ott a kedvenceimről írtam/írok még egy be nem fejező történetet, viszont ez a mostani történet, amit írni fogok jóval eltér tőle. Leszámítva attól,hogy ebben is szó van X-Factorról és egy bandáról. Csak, hogy lányokból. Akit érdekel a történet könyvjelzőbe vegye föl az oldalt vagy iratkozzon föl. egyelőre kiszámíthatatlan, hogy mikor hozom az első részt, mivel nem könnyű egyszerre 2 történetet írni.
A fejezetekhez oda lesz írva, hogy mikor íródott eredetileg, tehát észrevehetitek, hogy nem mostani a történet, de még nincs befejezve.Ha tetszik a történet nyugodtan írhatsz a fejezethez vagy ahova kedved szokja. Egyet kérek, hogy semmit ne lopjon senki, minden amit a blogon látsz azt én csináltam, tehát nem szeretném, ha a sok melózásom kárba veszne.
Most pedig derítsd föl az oldalt!
Ilona
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
