2013. február 10., vasárnap

Késéssel, de megjött

Sziasztok!
Sajnos késéssel tudott csak elkészülni a 2.fejezet. Tudom ,hogy igénytelen vagyok, amiért váratlak titeket.  Na, de a várva várt részt megtalálhatjátok a fejezeteknél.
Egyúttal a Szereplők menüt is létrehoztam.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése