Főoldal
Szia kedves idegen!
Minden bizonnyal,aki megfigyelte én a recovery-dorothee.blogspot.com nevű blognak vagyok az írója.
Ott a kedvenceimről írtam/írok még egy be nem fejező történetet, viszont ez a mostani történet, amit írni fogok jóval eltér tőle. Leszámítva attól,hogy ebben is szó van X-Factorról és egy bandáról. Csak, hogy lányokból. Akit érdekel a történet könyvjelzőbe vegye föl az oldalt vagy iratkozzon föl. egyelőre kiszámíthatatlan, hogy mikor hozom az első részt, mivel nem könnyű egyszerre 2 történetet írni.
A fejezetekhez oda lesz írva, hogy mikor íródott eredetileg, tehát észrevehetitek, hogy nem mostani a történet, de még nincs befejezve.Ha tetszik a történet nyugodtan írhatsz a fejezethez vagy ahova kedved szokja. Egyet kérek, hogy semmit ne lopjon senki, minden amit a blogon látsz azt én csináltam, tehát nem szeretném, ha a sok melózásom kárba veszne.
Most pedig derítsd föl az oldalt!
Ilona

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése